Zapis spotkania: Chambery Savoie - Vive Targi Kielce

03-10-2010 14:16,

Liga Mistrzów, odsłona druga. Po porażce w pierwszym spotkaniu z Celje Pivovarna Lasko, "żółto-biało-niebiescy" we Francji musieli wygrać. Niestety przegrali z Chambery Savoie.

Chambery Savoie - Vive Targi Kielce 27:26 (16:12)

Chambery: Grahovac, Dumoulin - Busselier, Botti, Barachet, Paturel, Gille, Saurina, Basic, Capella, Palma, Marroux, Massot Pellet, Detrez, Bicanic.

Vive: Cleverly, Kotliński - Grabarczyk, Jurecki, Krieger, Zaremba, Podsiadło, Kuchczyński, Dzomba, Jurasik, Stojković, Żółtak, Knudsen, Rosiński, Nat, Gliński, Kostrzewa.

II połowa:

60. min - Koniec meczu.

59. min - Vive w przewadze, trafia Zaremba. 27:26.

58. min - Błyskawiczna kontra Vive. Gol Kuchczyńskiego. 27:25.

55. min - Szybka kontra Chambery i gol Bicanicia. 27:24.

54. min - Tym razem Busselier myli duńskiego bramkarza. 26:24.

53. min - Cleverly broni karnego!

52. min - Sprytny i efektowny rzut Podsiadły! Gol kontaktowy. 25:24.

51. min - Podsiadło wykorzystał nieporadność gospodarzy. 25:23.

50. min - Znakomita akcja Chambery i gol Massota Peleta. 25:22.

49. min - Busselier dobrze dobija rzut jednego z kolegów, który trafił w słupek. 24:22.

47. min - Stojković z karnego i gol, choć Serb miał dużo szczęścia! 23:22.

45. min - Świetny rzut Rosińskiego. 23:21.

44. min - Atak pozycyjny mistrzów Polski i gol Podsiadły. 23:20.

42. min - Szybka kontra Vive i gol Nata. Niestety, znów trafia Bicanic. 23:19.

41. min - Dynamiczna akcja Sauriny. Gol Zaremby. 22:18.

40. min - Dobra akcja Vive i gol Grabarczyka. 21:17.

38. min - Gliński nie powstrzymał Baracheta. 21:16.

37. min - Rosiński na prawym rozegraniu i gol. 20:16.

36. min - Jurecki wziął się w garść i trafił. 20:15.

35. min - Rzut z drugiej linii Baracheta. 20:14.

34. min - Ładna akcja gości i gol Nata. Świetna odpowiedź Busseliera. 19:14.

33. min - Kuchczyński pojawił się na boisku i od razu zdobył gola. Riposta Bicanicia. 18:13.

31. min - Początek drugiej połowy. Gol gospodarzy. 17:12.

I połowa:

30. min - Świetny gol Baracheta i koniec pierwszej połowy. 16:12.

29. min - Przebudzenie Jurasika. Odpowiedź Massot Pelleta. Rzut karny na gola zamienia Stojković. 15:12.

28. min - Dwie minuty kary Zaremby, karny dla gospodarzy i trafia Busselier. Po chwili błąd Kriegera i gol Massot Pelleta. 14:10.

27. min - Dziesiąta bramka Vive. Autorem trafienia najlepszy dziś w drużynie Rosiński. 12:10.

26. min - Tym razem pomylił się Jurecki, kontra Chambery i gol Bicanicia. Wenta bierze czas. 12:9.

25. min - Błąd Jurasika i gol Massot-Pellta. 11:9.

23. min - Saurina ze środka i Chambery prowadzi. 10:9.

22. min - Podsiadło odważnie i celnie. 9:9.

21. min - Ładna akcja gospodarzy i gol obrotowego, Detrez. 9:8.

20. min - Remis! Podanie Rosińskiego, gol Grabarczyka, piłka odbija się od bramkarza, ale na szczęście wpada do bramki. 8:8.

19. min - Świetny rzut Rosińskiego. Kontaktowy gol. 8:7.

18. min - Dobrze bronią się teraz kielczanie, ale nie potrafią wyprowadzić skutecznego kontrataku.

16. min - Ładna akcja Rosińskiego z Natem i gol Ukraińca. 8:6.

15. min - Kolejna kara 2 minut dla Jureckiego. Zły znak! Wykorzystuje to Busselier. 8:5.

14. min - Potężny rzut Bicanicia. Odpowiedź Rastko. 7:5.

13. min - Świetnie kontrę gospodarzy zatrzymuje Cleverly. Rzucał Gille.

12. min - Celny rzut ze środka Bicanicia. 6:4.

11. min - Świetne podanie Jurasika do Stojkovicia i remis. Dwie minuty Jureckiego. Gol Massot Pelleta. 5:4.

10. min - Udana kontra Chambery, gol Barachet. 4:3.

9. min - Rastko dobija rzut jednego z kolegów. 3:3.

8. min - Busselier tym razem z karnego. Po chwili gol Gille. 3:2.

7. min - Odpowiedź gospodarzy, gol Busseliera z lewego skrzydła. 1:2.

6. min - Bardzo dobre wejście Jureckiego i bramka. 0:2.

5. min - Fantastyczny rzut z drugiej strefy Rosińskiego. Pierwszy gol w tym meczu! 0:1.

3. min - Rzut karny dla Chambery, ale fatalnie spudłowany.

2. min - Trzy okazje mieli goście, ale nie trafili Jurasik, Rosiński i Jurecki.

1. min - Początek meczu. Vive, dziś na biało-czarno, zaczęło w ustawieniu: Cleverly, Dzomba, Jurasik, Rosiński, Jurecki, Nat, Stojković.

------------

luki26932010-10-03 15:14:29
vive do boju!!!!
daniello2010-10-03 16:06:44
Iskra co wy robicie? Co sie dzieje z tym zespolem? Przyszedł Dzomba Dzidzius a ta drużyna gra gorzej niż w zeszłym sezonie :( :/
tomScyzor2010-10-03 16:39:18
nasz gra wyglądała naprawdę fatalnie coś się zacieło w tej wspaniałej maszynce.W następnym meczu będzie na pewno lepiej.Pozdro z Catanii

– O tytule zdecyduje to, w którym momencie sezonu jest dany zespół. Play-off jest teraz najważniejszy, ale rok temu mieliśmy cały sezon i dwa mecze z Płockiem w odstępie 4-5 miesięcy, a teraz 2-3 mecze są w ciągu dwóch tygodni – powiedział przed spotkaniem z Orlenem Wisłą Płock, Dani Dujszebajew rozgrywający Industrii Kielce.
– Jak zawsze mecz z Płockiem to nie jest niestety piłka ręczna, z ich strony jest to tylko walka – powiedział przed spotkaniem z Orlenem Wisłą Płock Igor Karacić rozgrywający Industrii Kielce.
Industria Kielce rozpoczyna bezpośrednią walkę o 21-mistrzostwo Polski. – Ty jak pojedziesz do Płocka i tam wygrasz jest okej, ale jak nie zwyciężysz, to jesteś pod ścianą i przewaga mentalna jest po ich stronie – powiedział przed pierwszym spotkaniem finałowym Tałant Dujszebajew, szkoleniowiec „żółto-biało-niebieskich”.
Paweł Malec poprowadzi sobotnie (18 maja) spotkanie Korony Kielce z Ruchem Chorzów. Dla 39-letniego arbitra będzie to trzeci pojedynek z udziałem „żółto-czerwonych” w karierze.
W sobotę, 22 czerwca w Kostomłotach Pierwszych odbędą się pierwsze w historii Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich w biegach na nartorolkach. Impreza będzie podzielona na kilka kategorii wiekowych.
W 33. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na własnym stadionie z Ruchem Chorzów. – Gramy o przyszłość nasza i klubu to jest w tej chwili najważniejsze – powiedział przed spotkaniem Adrian Dalmau, napastnik „żółto-czerwonych”.
Korona Kielce w najbliższą sobotę (18 maja) w przedostatniej kolejce PKO BP Ekstraklasy podejmie na własnym stadionie zdegradowany Ruch Chorzów. Kamil Kuzera wskazał dwójkę zawodników, którzy prawdopodobnie nie zagrają do końca sezonu.
Jewgienij Szykawka znalazł się w szerokiej kadrze reprezentacji Białorusi na czerwcowe zgrupowanie. Napastnik Korony może zagrać w meczach towarzyskich z Rosją i Izraelem.
23-letni bramkarz Industrii Kielce Miłosz Wałach przedłużył kontrakt z mistrzami Polski! To kolejny gracz, który w ostatnich tygodniach podpisał nową umowę z „żółto-biało-niebieskim” zespołem.
Po zdobyciu srebrnego medalu w Europe Trophy i Lotto Superlidze w 2023 roku, Global Pharma Orlicz 1924 wywalczył srebro w Pucharze Polski w 2024 roku. Finałowy turniej odbył się w sobotę w Suchedniowie.
Dwie kolejki przed końcem rozgrywek poznaliśmy pierwszą ekipę, która od nowego sezonu zagra w PKO BP Ekstraklasie. Po zaledwie rocznej przerwie do elity wraca bowiem Lechia Gdańsk. Punkt od awansu dzieli też inny klub z Trójmiasta, Arkę Gdynię.
Aleksandar Vuković oraz Niels Frederiksen poprowadzą ekstraklasowe zespoły w sezonie 2024/2025.
Przed szczypiornistami SMS-u Kielce kolejna edycja turnieju SMS Cup. Rywalizacja w Orlen Arenie odbędzie się już w najbliższy weekend.
Prawie 50 osób w minioną niedzielę zameldowało się w progach Kieleckiego Centrum Bilarda i Darta, by upamiętnić zmarłego kilka lat temu Mirosława Piróga, a więc przyjaciela i propagatora sportów bilardowych.
Właśnie dobiegła końca 32. kolejka w PKO BP Ekstraklasie. Czas więc na podsumowanie frekwencji na stadionach w tej serii gier.
Kolejny weekend, oznaczał kolejną kolejkę rozegraną na szczeblu świętokrzyskiej IV ligi. Mecze udały się zarówno kieleckim Orlętą, które pokonały GKS Nowiny 4:0, jak i rezerwą Korony, które ograły Pogoń Staszów 2:0.
Jagiellonia Białystok lub Śląsk Wrocław zostanie mistrzem Polski sezonu 2023/2024. To jedno z najważniejszych rozstrzygnięć zakończonej 32 kolejki PKO BP Ekstraklasy.
Pogoń Siedlce nie wykorzystała szansy na przypieczętowanie awansu do 1 ligi.
Branko Vujović został nowym zawodnikiem rumuńskiego Dinama Bukareszt.
Martin Remacle powinien pomóc Koronie w meczu z Ruchem Chorzów. Mariusa Briceaga czeka natomiast dłuższa przerwa.
Przed mistrzami Polski podróż, na razie czysto rekreacyjna. Już we wtorek 14 maja o godzinie 17.30 szczypiorniści kieleckiego klubu wybiorą się na wycieczkę rowerkową, w której mogą wziąć także kibice.
Bieganie jest zdrowe i to fakt niezaprzeczalny. Rzeczywiście regularne treningi poprawiają krążenie krwi, zmniejszają ryzyko chorób serca, a do tego pozwalają utrzymać prawidłową wagę. Oczywiście trzeba odpowiednio się przygotować, szczególnie na chłodne dni. Dziś podpowiemy jak to zrobić i jakie akcesoria do biegania wybrać?
W drugim meczu eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Świata szczypiornistów Polacy pokonali Słowaków 33:25. Jedyny zawodnik Industrii Kielce - Arkadiusz Moryto zdobył trzy bramki.
W 29. kolejce III ligi grupy IV Star Starachowice oraz Czarni Połaniec odnieśli pewne zwycięstwa, a KSZO przegrał w starciu z wiceliderem tabeli.
Korona Kielce po 32. kolejce będzie miała cztery punkty straty do bezpiecznej strefy. W pierwszym niedzielnym spotkaniu tej serii gier Puszcza Niepołomice wygrała domowy mecz z Wartą Poznań 1:0.
W 32. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce przegrała wyjazdowy mecz z Jagiellonią Białystok 0:3. – Mam nadzieję, że w następnym meczu pokażemy sportową złość i naszą ambicję, bo mówić to może każdy, a teraz trzeba się wziąć do pracy i pokazywać to na boisku – powiedział Bartosz Kwiecień, obrońca „żółto-czerwonych”.
W 32. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce przegrała wyjazdowy mecz z Jagiellonią Białystok 0:3. – Wierzę w nasze utrzymanie. Dopóki mamy teoretyczne szanse, to trzeba wierzyć – powiedział Jewgienij Szykawka, napastnik „żółto-czerwonych”.
W 32. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce przegrała wyjazdowy mecz z Jagiellonią Białystok 0:3. Po spotkaniu optymizmu związanego z walką o mistrzostwo Polski nie krył trener gospodarzy Adrian Siemieniec.
W 32. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce przegrała wyjazdowy mecz z Jagiellonią Białystok 0:3. Po spotkaniu rozczarowania rezultatem nie krył Kamil Kuzera.
W 32. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce przegrała wyjazdowy mecz z Jagiellonią Białystok 0:3. Dublet dla zespołu z Podlasia ustrzelił Afimico Pululu, a końcowy rezultat ustalił Kristoffer Normann Hansen.