Mateusz Seroka
Antoni Łangowski
Michał Daszek

odśwież

Koniec Meczu - Pewnie i spokojnie. I bez kontuzji - a to najważniejsze. Vive wygrało 41:19. Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec

60. min - No, jednak rady trenera Kotwickiego nie pomogły, bo kontrę przeprowadziło Vive.

59. min - Bramka nr 40 dla Vive - jej autorem Karol Bielecki. Vive prowadzi 40:18, a na minutę i 20 sekund przed meczem trener gości prosi o czas. Co powie swoim zawodnikom? Jakiś sposób na odrobienie strar.

57. min - Dwadzieścia bramek przewagi...

56. min - Kolejne kontry Vive. Najpierw rzucał Cupić, po chwili Piotr Grabarczyk, a teraz znów Cupić ;)

54. min - Świetnie, z zerowego kąta rzuca Cupić!

52. min - A tylu kibiców wybrało się na dzisiejsze spotkanie:

49. min - Kolejne trafienie Bieleckiego. Jest 32:16 i czas dla trenera gości.

46. min - Karny dla Vive do piłki podchodzi Karol Bielecki i 31:15!

43. min - Indywidualna akcja Thorira Olafssona, który zrobił świetnie minął obróncę MMTS-u i popisał się efektowną wkrętką!

41. min - Aginagalde i 27:12.

40. min - Dziś Klub Kibice Vive i fani z Kwidzyna dopingują wspólnie:

36. min - 25:10 - taki wynik pokazuje tablica wyników... Przypominamy - to jest ćwierćfinał play-off.

33. min - No i na początek drugiej połowy dwie bramki dla Vive!

31. min - Zaczyna Vive, kielczanie w składzie: Szmal - Olafsson, Buntić - Zorman - Chrapkowski, Jachlewski - Aginagalde. Do obrony wchodził będzie Piotr Grabarczyk.

Przerwa - Czas na konkursy dla kibiców:

Przerwa - Po pierwszej połowie prowadzimy 20:9.

30. min - Cupić z lewego skrzydła!

27. min - Teraz mamy trochę błędów z obu stron, ale kielczanie utrzymują dziesięć bramek przewagi ;)

25. min - Dwie bramki z rzędu dla Kwidzyna i 19:8.

24. min - Kontra Lijewskiego i jest bramka na 18:6.

22. min - Faulowany Tkaczyk przy rzucie, ale jest bramka i kara dwóch minut dla Łangowskiego. A na 17:5 rzuca Cupić!

20. min - Serię dwóch bramek z rzędu zanotowali zawodnicy gości ;)

18. min - Tkaczyk w drugiej linii i 13:3!

17. min - Dwie minuty kary dla Cupić, ale grając w piątkę w ataku i tak odzyskujemy piłkę.

16. min - Zmiany w Vive. Na parkiecie pojawiają się Strlek, Bielecki, Tkaczyk, Lijewski oraz Cupić.

15. min - Pamiętacie ostatni mecz z Kwidzynem? Wtedy jeden z kibiców na sektorze E co chwilę wstawał i podrywał wszystkich do dopingu. Dziś jest podobnie:

14. min - Czas dla MMTS-u po bamce Chrapkowskiego na 9:3.

13. min - Nasi zawodnicy przyśpieszyli i już są wyniki, bo odskakujemy na 8:3.

9. min - Przy rzucie faulowany był Piotr Chrapkowski. Mamy karnego, którego na bramkę zamienia Olafsson. 5:3.

6. min - Najpierw Jędrzejewski dla MMTS-u, a po chwili Olafsson dla Vive i 3:2!

5. min - Ospały początek meczu, ale prowadzimy już 2:1, a bramkę rzucił Mateusz Jachlewski.

3. min - Jest już remis. Pierwszą bramkę dla Vive w tym meczu zdobywa Piotrek Chrapkowski.

1. min - Dobry początek gości i 0:1.

1. min - Vive w obronie i w składzie: Losert - Jachlewski, Chrapkowski, Grabarczyk, Buntić, Olafsson, Rosiński. Do ataku będzie wbiegał Aginagalde.

18.29 - Na boisko wychodzą zdobywcy Pucharu Polski 2014:

18.26 - Na parkiet wybiegają zawodnicy MMTS-u Kwidzyn.

18.22 - MMTS również w szatni ;)

18.21 - W sumie fajnie to wygląda, bo MMTS wciąż się rozgrzewka, a nasi już na ostatniej odprawie. Może to taka forma zaskoczenia? Kto wie ;)

18.18 - Kieleccy zawodnicy udali się już do szatni. Ich rywale z Kwidzyna kończą rozgrzewkę.

18.15 - A z Michałem rozmawia jeden z twórców VTK TV, która przygotowała taki filmik, który serdecznie polecamy:

18.14 - Michał Jurecki dziś nie zagra, ale przygląda się rozgrzewce swoich kolegów:

Zabrakło lm i kibice sukcesu już olewają :(

Korona Kielce w ostatnim meczu rozprawiła się na własnym terenie z Radomiakiem Radom aż 4:0. Żółto-czerwoni nie dali rywalom szans, zainkasowali komplet punktów i tym samym podtrzymują swoje szanse na utrzymanie w elicie. Kto Waszym zdaniem był najlepszym kieleckim zawodnikiem tego starcia? Ogłaszamy wyniki sondy!
W swoim trzecim sezonie w Lotto Superlidze Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów znalazł się w czołówce, ale tym razem medalu nie zdobył. Suchedniowska drużynę czeka jeszcze finał rozgrywek o Drużynowy Puchar Polski.
W ubiegły weekend na boiskach 1. Ligi rozegrano 28. serię gier. Upłynęła ona pod znakiem świetnego powrotu z zaświatów Wisły Kraków oraz kolejnych triumfów Lechii i Arki, które zdecydowanie uciekły reszcie stawki i pewnie kroczą po Ekstraklasę.
Korona Kielce poznała termin ostatniego meczu na Suzuki Arenie, w którym zmierzy się z Ruchem Chorzów.
Sławomir Szmal ogłosił chęć startu w wyborach na prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Legendarny bramkarz chce zreformować organizację zarządzającą rodzimym handballem, a o swojej decyzji poinformował na specjalnej konferencji prasowej.
Dwóch zawodników Korony Kielce: Piotr Malarczyk oraz Jewgienij Szykawka zostało nominowanych do najlepszej jedenastki 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Dla Białorusina jest to pierwsze tego typu wyróżnienie w trwającym sezonie.
W 29. kolejce Ekstraklasy padł absolutny rekord frekwencji w XXI wieku. Na Stadionie Śląskim spotkanie pomiędzy zaprzyjaźnionymi Ruchem Chorzów i Widzewem Łódź oglądało przeszło 50 tysięcy osób.
Maciej Giemza z Piekoszowa obok Kielc wraz z pilotem Rafałem Martononem zwyciężyli w pierwszej rundzie Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych – rajdzie Baja Drawsko Pomorskie 2024.
20-krotni mistrzowie Polski rozpoczynają decydującą rywalizację o Final Four Ligi Mistrzów. Do Hali Legionów przyjeżdża obrońca trofeum – S. C. Magdeburg.
Pogoń Siedlce niepokonana od dwóch miesięcy, a Radunia Stężyca z okazałym przełamaniem. Za nami 29. kolejka II ligi.
Grad goli na początek oraz na zakończenie kolejki. Tak minęła 29. seria PKO BP Ekstraklasy.
W środę (24 kwietnia) Industria Kielce podejmie Magdeburg w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów. – Jestem gotowy na to, aby wprowadzić naszą drużynę do Kolonii – powiedział przed spotkaniem Alex Dujszebajew, kapitan „żółto-biało-niebieskich”.
Już w najbliższą środę (24 kwietnia) Industria Kielce podejmie Magdeburg w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów. – Przed nami wymagający mecz, ale taki mamy etap sezonu – powiedział przed spotkaniem Arkadiusz Moryto, skrzydłowy „żółto-biało-niebieskich”.
Przed Industrią Kielce decydująca rywalizacja o awans do Final Four Ligi Mistrzów. – Magdeburg jest silniejszy niż rok temu – powiedział przed pierwszym spotkaniem Tałant Dujszebajew, trener „żółto-biało-niebieskich”.
Kolejną kolejkę mają za sobą zawodnicy występujący w RS Active IV lidze. W 24. kolejce Korona II Kielce wygrała u siebie 1:0 z GKS-em Rudki, a Orlęta zwyciężyły 6:0 z Arką Pawłów.
Po ostatnim zwycięstwie z Jagiellonią kibice Cracovii mogli złapać trochę pewności i uwierzyć, że spadek to bardzo odległa rzecz. Jednak po niedzielnej przegranej z Puszczą Niepołomice sytuacja w Krakowie jest bardzo niepewna, zwłaszcza jeśli spojrzymy na terminarz zespołu z Krakowa.
Za nami 19. kolejka grupy południowej I ligi TTCup.com, w której na co dzień gra Polonia Kielce. Ekipa ze stolicy naszego regionu pokonała w wyjazdowym starciu KTS MDC² Park Gliwice 6:4.
Miniony weekend przebiegł nam pod znakiem nie tylko piłkarskich i handballowych, ale również bilardowych emocji. Galeria Echo w Kielcach ponownie gościła najlepsze poolowe zespoły z całej Polski. Wśród nich gospodarz – Nosan.
SMS ZPRP Kielce wygrał dwa spotkania Ligi Centralnej, a Końskie wciąż pozostają niezdobyte. KSZO i Wisła z kolejnymi porażkami.
Suzuki Korona Handball Kielce przegrała we własnej hali w meczu 19. kolejki Ligi Centralnej Kobiet z ENEA Piłka Ręczna Poznań 32:34. Najskuteczniejszą zawodniczką kielczanek była Zofia Staszewska, zdobywczyni ośmiu bramek.
Kto w weekend odwiedził halę przy ulicy Krakowskiej w Kielcach, ten nie żałował. Fani szczypiorniaka w piątek, sobotę oraz niedzielę doświadczyli świetnego widowiska z udziałem juniorek młodszych Korony Handball. Kieleckie zawodniczki wywalczyły awans do ćwierćfinału mistrzostw Polski!
W piątkowe popołudnie doszło do starcia określanego „Świętą Wojną”. Żółto-czerwoni kolejny raz wyszli zwycięsko ze starcia z Radomiakiem, co nie spodobało się kibicom przyjezdnych. Stawili się więc oni pod stadionem i przekazali zawodnikom swoje niezadowolenie.
Za nami 26. kolejka trzeciej ligi grupy czwartej. KSZO wysoko przegrał w wyjazdowym starciu z Wieczystą Kraków, Czarni Połaniec musieli uznać wyższość Avii Świdnik, a Star Starachowice zremisował z Chełmianką.
Industria Kielce wygrała pierwszy półfinałowy mecz Orlen Superligi z KGHM Chrobrym Głogów 30:22. – Spotkały się dziś drużyny, które bardzo mocno i ambitnie walczyły – powiedział po spotkaniu Krzysztof Lijewski, drugi trener „żółto-biało-niebieskich”.
Korona Kielce w efektownym stylu pokonuje Radomiak Radom 4:0 i daje jasno do zrozumienia, że w kontekście walki o ligowy byt nie powiedziała ostatniego słowa. Dziś wybieramy najlepszego Koroniarza piątkowej rywalizacji na Suzuki Arenie.
Industria Kielce wygrała pierwszy półfinałowy mecz Orlen Superligi z KGHM Chrobrym Głogów 30:22. Najwięcej bramek dla kielczan na Dolnym Śląsku, pięć, zdobył Szymon Wiaderny.
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce wygrała domowy mecz z Radomiakiem Radom 4:0. – Lubię w sobie to, że zawsze daję z siebie wszystko co mogę i co potrafię – mówił po spotkaniu Danny Trejo, skrzydłowy „żółto-czerwonych”.
Korona Kielce pokonała w spotkaniu 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy Radomiaka Radom 4:0. – Od początku byliśmy zaangażowani i w naszej sytuacji takie zwycięstwo było bardzo potrzebne – powiedział Jewgienij Szykawka, napastnik kielczan.
W sobotę (20 kwietnia) 20-krotni mistrzowie Polski rozpoczną rywalizację z KGHM Chrobrym Głogów. Drużyna, która pierwsza wygra dwa spotkania awansuje do finału Orlen Superligi.
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce wygrała domowy mecz z Radomiakiem Radom 4:0. Po ważnym zwycięstwie zadowolenia ze swoich podopiecznych nie krył Kamil Kuzera.