Vive nie spuszcza z tonu w przeciwieństwie do Wisły. Kielczanie samodzielnymi liderami

30-09-2014 18:22,

To miało być planowe zwycięstwo i tak było w istocie. Vive Tauron Kielce bez żadnych problemów pokonało MMTS Kwidzyn 36:27 (21:14). Dodatkowo Orlen Wisła Płock nie podołała Stali Mielec i podzieliła się z nią punktami. Oznacza to, że podopieczni Tałanta Dujszebajewa są od teraz samodzielnymi liderami PGNiG Superligi.

Kielce, wtorek, godz. 18.30

Vive Tauron Kielce - MMTS Kwidzyn 36:27 (21:14)

odśwież

Koniec - Dziękujemy za śledzenie naszej relacji z pojedynku Vive z MMTS-em, który gospodarze wygrali pewnie 36:27. W konkursie zwyciężył użytkownik "michjuszynski", który jako pierwszy wytypował poprawną liczbę goli rzuconych przez mistrzów Polski. Skontaktujemy się z nim drogą mailową. A teraz za uwagę dziękuje już Marcin Długosz!

60. min. - Jurecki w ostatniej akcji meczu trafia na 36:27!

58. min. - Kielczanie przekombinowali, ale ciągle utrzymują się przy piłce.

57. min. - Folder mistrzów Polski na sezon 2014/15, a w nim mnóstwo ciekawych materiałów. Cena: 15 złotych dla posiadaczy karnetów i 20 złotych dla pozostałych. Gorąco polecamy!

55. min. - Rozwiązanie naszego konkursu coraz bliżej :) A na parkiecie próbie Zormana podołał Dudek.

53. min. - Jachlewski po kontrze rzuca na 32:21.

52. min. - Trafienie numer 31 dla gospodarzy - Cupić z karnego.

51. min. - Na meczu pojawiła się ok. 10-osobowa grupa fanów z Kwidzyna.

49. min. - Orlen Wisła Płock zremisowała ze Stalą Mielec 25:25 na własnym terenie!

48. min. - Dopadły nas problemy techniczne, za które serdecznie przepraszamy. Vive kontroluje przebieg meczu i prowadzi 29:20.

34. min. - Tkaczyk pewnie wykonuje rzut karny. 23:15 dla Vive.

31. min. - Kończymy konkurs! I zaczynamy drugą połowę.

Przerwa - Kto jeszcze tego nie zrobił, niech weźmie udział w konkursie, którego zasady przedstawiliśmy na samym początku relacji. Macie na to jeszcze jakieś 10 minut!

30. min. - "Siódemka" po gwizdku dla Vive. Na gola zamienia ją Cupić i do przerwy kielczanie prowadzą 21:14.

29. min. - Lijewski z drugiej linii i gol! A po chwili "Dzidziuś" - co za bomba! Dwudzieste trafienie dla kielczan.

28. min. - Klinger pudłuje z karnego. Trafia w słupek.

27. min. - W Płocku Orlen Wisła podejmuje mielecką Stal. Jest już 37. minuta i wynik remisowy - po 17!

25. min. - Klub Kibica Vive wspiera dziś swój zespół:

24. min. - Broni Sego, kontruje Jachlewski i już 16:11.

22. min. - Czas dla gości.

21. min. - Vive chyba powoli się rozkręca. Lijewski trafia na 14:11.

18. min. - To nie przypomina klasycznego meczu mistrzów Polski w rodzimej lidze. Strata piłki w ataku przy stanie 11:10.

16. min. - Reichmann pobiegł do kontry i Vive prowadzi jedną bramką.

14. min. - Odpowiedź MMTS-u była natychmiastowa i ciągle mamy remis. Teraz jest 9:9.

13. min. - Grabarczyk! Słynący z dobrej postawy w defensywie obrotowy rzuca już swoją trzecią bramkę w tym meczu.

11. min. - Rzut oka na trybuny:

10. min. - Mecz ciągle toczy się na zasadzie wymiany ciosów. Vive w obronie jest dość bierne.

8. min. - Kapitalna, podwójna interwencja Sego! Sędziowie odgwizdują jednak rzut karny, którego na bramkę zamienia Rosiak.

6. min. - Pewna "siódemka" w wykonaniu Denisa Bunticia. 4:3 dla Vive!

4. min. - Bomba Zadury z drugiej linii i Sego bez szans.

3. min. - I to właśnie chorwacki kołowy otwiera wynik meczu! Mamy 1:0!

1. min. - Zaczynamy w składzie: Sego - Strlek, Chrapkowski, Tkaczyk, Buntić, Reichmann, Grabarczyk. Do ataku wchodzić będzie Żeljko Musa.

18.29 - Vive dzisiaj zagra bez Bieleckiego, Aginagalde i Rosińskiego.

18.25 - Witamy, witamy i zapraszamy na relację z pojedynku Vive Tauronu z MMTS-em Kwidzyn. Za sterami melduje się Marcin Długosz. I ogłaszamy KONKURS! W nickach w komentarzach wpisujecie Wasze adrese e-mail, a w treści wpisu typujcie, ile goli zdobędą w dzisiejszej potyczce mistrzowie Polski. Zabawa trwa do końca przerwy. Kto wygra, dostanie od nas bilety dla siebie i osoby towarzyszącej na mecz Ligi Mistrzów z Pick Szeged, który odbędzie się w sobotę!

jayjay2014-09-30 19:24:52
35, wymaganie podawania jawnie adresów mail w taki sposób uwłacza podstawowym zasadom bezpieczeństwa i netykiety
Kaja2014-09-30 21:39:03
Zdziwiłam się (pozytywnie), że tyle komentarzy :)
Już wiem dlaczego - i też jestem na tak.
Skomentuję dzisiejszy pobyt na hali. Po raz pierwszy na meczu przysnęłam ;) Nie wiem kto z KKV dziś stukał w bęben, ale rytm wyszedł mu baaaardzo usypiający:( Niestety po meczu dowiedziałam się, że tekst "nasza
Vive najlepsza w Polsce jest" nie był jedynie sennym koszmarem.
Cóż, efekty mamy - trzy dni do pierwszego w sezonie meczu LM w Kielcach, a bilety jeszcze w sprzedaży ...
Na szczęście dziś nie uszczęśliwiono nas kubeczkami. Na szczęście mecz wygrany bez kontuzji. Gratuluję.
czwarty2014-10-01 10:15:53
Festyn, mecze w Kielcach zaczynają przypominać festyn.
Panie Radziu, zabiliście ducha w narodzie...
BziQ762014-10-01 12:03:50
Tabelę z prawej strony wypadałoby uaktualnić ;)
jeszcze2014-10-01 15:29:34
Jeszcze uwaga do pana puszczającego muzykę - nie jest sztuką zagłuszyć kilku przyjezdnych kibiców podgłaszając jakiś pseudo-hicior. W sumie to niegrzeczne i źle świadczące o pana wyobrażeniach co do umiejętności KKV - nie byli w stanie sami odpowiedzieć na kibicom MMTS Kwidzyn ?? Toż to tragedia :(
19652014-10-01 16:40:12
Ja w tym sezonie mam spokój na piknik nie chodzę. Jedynie mogę się domyślać co tam się dzieje...;/
kibic2014-10-01 17:42:54
czwarty - im dalej w las tym trudniej będzie to odkręcić. Zniszczyć jest łatwo, gorzej naprawić.
toja002014-10-01 20:34:36
Witam i pozdrawiam w tym wątku sfrustrowanych kibiców klubu, którego nie ma! Jak to jest nie mieć komu kibicować....?
???2014-10-01 23:04:31
toja00, zapytaj zawodników czy są zadowoleni z atmosfery na hali. Zastanów się, dlaczego nawet na stronie internetowej Klubu puściutko.
Jak to jest mieć halę i wspaniały Zespół, a nie mieć należytego dopingu...??
czwarty2014-10-02 09:29:34
toja00. poziom dyskusji jaki proponujesz uwłacza mi i raczej udaję, że Cię nie ma.
ferdi2014-10-02 11:03:28
I po kiego budowac hale jak nie jest do konca wypelniona.Biletow jeszcze masa w kasie ojoj biednie to bedzie wygladac.STOP BUDOWIE HALI.
xxxx2014-10-02 13:09:13
A kiedy to na ligowych meczach, wyłączając te z Płockiem, był super doping. Europejski klub to i kibicowanie na europejskim poziomie, wszystko normalnieje.
prawda2014-10-02 22:07:37

I ma 44 pkt a Wisła 31.
Jus nas nie dogoniom.
Ale Qrwa żenujący portal!!!!!!!!!!!!!!!!!
do xxxx2014-10-03 06:10:42
xxxx - nie dla każdego pożądaną sytuacją są puste trybuny. Do czego porównujesz atmosferę na hali - do meczy w Szwajcarii, na którym zajętych było kilka rzędów krzeseł? Jeśli tak to rzeczywiście, zarząd klubu robi co może byśmy się do takiego stanu zbliżyli.
toja002014-10-04 11:22:31
Na meczu z Kwidzynem około 2400 kibiców. Na Pick biletów nie ma od czwartku. To są fakty! Ale frustraci dopingujący klub, którego nie ma wciąż szczekają!

Korona Kielce poznała termin ostatniego meczu na Suzuki Arenie, w którym zmierzy się z Ruchem Chorzów.
Sławomir Szmal ogłosił chęć startu w wyborach na prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Legendarny bramkarz chce zreformować organizację zarządzającą rodzimym handballem, a o swojej decyzji poinformował na specjalnej konferencji prasowej.
Dwóch zawodników Korony Kielce: Piotr Malarczyk oraz Jewgienij Szykawka zostało nominowanych do najlepszej jedenastki 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Dla Białorusina jest to pierwsze tego typu wyróżnienie w trwającym sezonie.
W 29. kolejce Ekstraklasy padł absolutny rekord frekwencji w XXI wieku. Na Stadionie Śląskim spotkanie pomiędzy zaprzyjaźnionymi Ruchem Chorzów i Widzewem Łódź oglądało przeszło 50 tysięcy osób.
Maciej Giemza z Piekoszowa obok Kielc wraz z pilotem Rafałem Martononem zwyciężyli w pierwszej rundzie Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych – rajdzie Baja Drawsko Pomorskie 2024.
20-krotni mistrzowie Polski rozpoczynają decydującą rywalizację o Final Four Ligi Mistrzów. Do Hali Legionów przyjeżdża obrońca trofeum – S. C. Magdeburg.
Pogoń Siedlce niepokonana od dwóch miesięcy, a Radunia Stężyca z okazałym przełamaniem. Za nami 29. kolejka II ligi.
Grad goli na początek oraz na zakończenie kolejki. Tak minęła 29. seria PKO BP Ekstraklasy.
W środę (24 kwietnia) Industria Kielce podejmie Magdeburg w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów. – Jestem gotowy na to, aby wprowadzić naszą drużynę do Kolonii – powiedział przed spotkaniem Alex Dujszebajew, kapitan „żółto-biało-niebieskich”.
Już w najbliższą środę (24 kwietnia) Industria Kielce podejmie Magdeburg w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów. – Przed nami wymagający mecz, ale taki mamy etap sezonu – powiedział przed spotkaniem Arkadiusz Moryto, skrzydłowy „żółto-biało-niebieskich”.
Przed Industrią Kielce decydująca rywalizacja o awans do Final Four Ligi Mistrzów. – Magdeburg jest silniejszy niż rok temu – powiedział przed pierwszym spotkaniem Tałant Dujszebajew, trener „żółto-biało-niebieskich”.
Kolejną kolejkę mają za sobą zawodnicy występujący w RS Active IV lidze. W 24. kolejce Korona II Kielce wygrała u siebie 1:0 z GKS-em Rudki, a Orlęta zwyciężyły 6:0 z Arką Pawłów.
Po ostatnim zwycięstwie z Jagiellonią kibice Cracovii mogli złapać trochę pewności i uwierzyć, że spadek to bardzo odległa rzecz. Jednak po niedzielnej przegranej z Puszczą Niepołomice sytuacja w Krakowie jest bardzo niepewna, zwłaszcza jeśli spojrzymy na terminarz zespołu z Krakowa.
Za nami 19. kolejka grupy południowej I ligi TTCup.com, w której na co dzień gra Polonia Kielce. Ekipa ze stolicy naszego regionu pokonała w wyjazdowym starciu KTS MDC² Park Gliwice 6:4.
Miniony weekend przebiegł nam pod znakiem nie tylko piłkarskich i handballowych, ale również bilardowych emocji. Galeria Echo w Kielcach ponownie gościła najlepsze poolowe zespoły z całej Polski. Wśród nich gospodarz – Nosan.
SMS ZPRP Kielce wygrał dwa spotkania Ligi Centralnej, a Końskie wciąż pozostają niezdobyte. KSZO i Wisła z kolejnymi porażkami.
Suzuki Korona Handball Kielce przegrała we własnej hali w meczu 19. kolejki Ligi Centralnej Kobiet z ENEA Piłka Ręczna Poznań 32:34. Najskuteczniejszą zawodniczką kielczanek była Zofia Staszewska, zdobywczyni ośmiu bramek.
Kto w weekend odwiedził halę przy ulicy Krakowskiej w Kielcach, ten nie żałował. Fani szczypiorniaka w piątek, sobotę oraz niedzielę doświadczyli świetnego widowiska z udziałem juniorek młodszych Korony Handball. Kieleckie zawodniczki wywalczyły awans do ćwierćfinału mistrzostw Polski!
W piątkowe popołudnie doszło do starcia określanego „Świętą Wojną”. Żółto-czerwoni kolejny raz wyszli zwycięsko ze starcia z Radomiakiem, co nie spodobało się kibicom przyjezdnych. Stawili się więc oni pod stadionem i przekazali zawodnikom swoje niezadowolenie.
Za nami 26. kolejka trzeciej ligi grupy czwartej. KSZO wysoko przegrał w wyjazdowym starciu z Wieczystą Kraków, Czarni Połaniec musieli uznać wyższość Avii Świdnik, a Star Starachowice zremisował z Chełmianką.
Industria Kielce wygrała pierwszy półfinałowy mecz Orlen Superligi z KGHM Chrobrym Głogów 30:22. – Spotkały się dziś drużyny, które bardzo mocno i ambitnie walczyły – powiedział po spotkaniu Krzysztof Lijewski, drugi trener „żółto-biało-niebieskich”.
Korona Kielce w efektownym stylu pokonuje Radomiak Radom 4:0 i daje jasno do zrozumienia, że w kontekście walki o ligowy byt nie powiedziała ostatniego słowa. Dziś wybieramy najlepszego Koroniarza piątkowej rywalizacji na Suzuki Arenie.
Industria Kielce wygrała pierwszy półfinałowy mecz Orlen Superligi z KGHM Chrobrym Głogów 30:22. Najwięcej bramek dla kielczan na Dolnym Śląsku, pięć, zdobył Szymon Wiaderny.
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce wygrała domowy mecz z Radomiakiem Radom 4:0. – Lubię w sobie to, że zawsze daję z siebie wszystko co mogę i co potrafię – mówił po spotkaniu Danny Trejo, skrzydłowy „żółto-czerwonych”.
Korona Kielce pokonała w spotkaniu 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy Radomiaka Radom 4:0. – Od początku byliśmy zaangażowani i w naszej sytuacji takie zwycięstwo było bardzo potrzebne – powiedział Jewgienij Szykawka, napastnik kielczan.
W sobotę (20 kwietnia) 20-krotni mistrzowie Polski rozpoczną rywalizację z KGHM Chrobrym Głogów. Drużyna, która pierwsza wygra dwa spotkania awansuje do finału Orlen Superligi.
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce wygrała domowy mecz z Radomiakiem Radom 4:0. Po ważnym zwycięstwie zadowolenia ze swoich podopiecznych nie krył Kamil Kuzera.
Korona Kielce zdeklasowała Radomiak Radom na Suzuki Arenie. Żółto-czerwoni wygrali w 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy 4:0, a i ten wynik wydaje się najniższym wymiarem kary. – W naszej grze nie było pozytywów – podsumowuje szkoleniowiec gości.
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce wygrała domowy mecz z Radomiakiem Radom 4:0. Bramki dla „żółto-czerwonych” zdobyli Luka Vušković (samobójcza), Danny Trejo oraz Jewgienij Szykawka (dublet).
Superliga sp. z o.o. i ZPRP podjęły decyzję o wprowadzeniu technologii wideoweryfikacji w meczach Orlen Superligi oraz Orlen Pucharu Polski. Arbitrzy będą mogli korzystać z systemu VR od półfinałów obu rozgrywek.