Mnóstwo goli i „ciasteczko” Jańca. Korona lepsza od Granatu

11-07-2014 09:42,

Ten mecz obfitował w mnóstwo goli. Korona Kielce pokonała w sparingu Granat Skarżysko-Kamienna 4:2 (2:2) i ciągle nie przegrała spotkania w okresie przygotowawczym. Piękną bramkę z rzutu wolnego zdobył Mateusz Janiec. O godzinie 18 na Kolporter Arenie żółto-czerwoni zagrają z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Kielce, piątek, godz. 10

vs.

Korona Kielce - Granat Skarżysko 4:2 (2:2)

Bramki: Gołebiewski 6', Sobolewski 34', Kwiecień 56', Janiec 84' - Kowalski 28', Imiela (45' -k.)

Adrian Uniat (46' Aankour)

Koniec - Sędzia zakończył to spotkanie. Za uwagę dziękuje Marcin Długosz.

89. min. - Od bramki golkiper Granatu.

87. min. - Bez wątpienia dzisiaj wyróżnili się Bartosz Kwiecień i Mateusz Janiec. Ten pierwszy był bardzo pewny w środku pola (nie licząc komicznego błędu z rzutem karnym), zaś ten drugi ciągle był "pod grą" na lewym skrzydle, a dodatkowo zdobył piękną bramkę.

84. min. - GOOOOL i to jaki! Piękne uderzenie lewą nogą ze sporej odległości Mateusza Jańca bezpośrednio z rzutu Granatu co prawda przysnął, ale obrońcy Korony i tak trzeba pogratulować świetnego strzału.

82. min. - Strzał ląduje w murze.

81. min. - Rzut wolny dla drużyny ze Skarżyska jakieś 22 metry na wprost bramki Kosiorowskiego.

77. min. - Trytko wpadł w "szesnastkę" z lewego sektora boiska, ale nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

75. min. - Rajd Adama Imieli zakończył się w polu karnym Korony.

72. min. - Jan Kowalski próbował zaskoczyć Sebastiana Kosiorowskiego plasowanym uderzeniem po swoim lewym rogu, ale chybił.

70. min. - Znowu skrzydłem popędził Mateusz Janiec, dośrodkował przed bramkę, ale w futbolówkę nie trafił Przemysław Trytko.

68. min. - Wrzutka Jańca zalicza "pusty przelot".

67. min. - Oprócz tego błędu w końcówce pierwszej połowy można powiedzieć, że bardzo dobrze prezentuje się dzisiaj Bartosz Kwiecień.

65. min. - Dłuższa chwila gry w środku pola.

60. min. - To na naszą obronę w sprawie składu Granatu. Dostaliśmy coś takiego, a nie znamy graczy ze Skarżyska z twarzy czy numerów.

58. min. - Żółta kartka dla gracza gości za faul w środkowej strefie boiska.

56. min. - Korona trzeci raz w tym spotkaniu wychodzi na prowadzenie. Dośrodkowanie z lewej strony Marcina Cebuli wprost na głowę Bartosz Kwietnia, który nie miał problemów ze zdobyciem gola z bliskiej odległości.

55. min. - Piękny strzał Mateusza Jańca z rzutu wolnego, ale piłka po palcach bramkarza i odbiciu się od słupka nie wpada do siatki.

53. min. - Póki co nie dzieje się nic ciekawego.

51. min. - Granat w ataku.

48. min. - Strzał gości z rzutu wolnego bez problemu broni Kosiorowski.

46. min. - Dejmek za Kuzerę oraz Uniat za Aankoura - takie zmiany przeprowadził w przerwie trener Tarasiewicz. Wrześniewski przesunięty na prawą obronę, parę stoperów tworzą Dejmek z Sylwestrzakiem, a Kwiecień zagra jako defensywny pomocnik. Uniat na prawym skrzydle. Aha, przepraszamy, ale nie było możliwości pozyskaniu składu ekipy ze Skarżyska.

Przerwa - Tę sytuację musicie koniecznie zobaczyć później w Korona TV. Piłkarskie jaja :)

45. min. - Pomocnik Granatu z numerem "9" strzela w środek bramki. Kosiorowski miał piłkę na ręku, ale nie zdołał obronić i mamy remis.

44. min. - Niesamowicie komiczna sytuacja. Bartosz Kwiecień zastawiał w polu karnym piłkę i czekał, aż wyjdzie do niej Sebastian Kosoriowski. Ten się odsuwał i liczył, że obrońca wyekspediuje futbolówkę daleko od bramki. Efekt? Zawodnik Granatu się uwolnił, Kwiecień faulował, mamy rzut karny.

41. min. - Żółto-czerwoni rozgrywają piłkę w defensywie.

40. min. - Po zamieszaniu w polu karnym do siatki trafia Daniel Gołębiewski, ale sędzia odgwizduje spalonego.

39. min. - Żółta kartka za faul na Jańcu dla jednego z graczy gości. Rzut wolny dla kielczan po lewej stronie boiska. Dobra pozycja do dosrodkowania.

35. min. - Serdeczne dzięki za pomoc w ustaleniu strzelca bramki dla Granatu :)

34. min. - Korona z powrotem wychodzi na prowadzenie! Nabil Aankour wpadł w pole karne z prawego skrzydła, wyłożył piłkę Pawłowi Sobolewskiemu, a ten nie zastanawiajac się długo strzelił z około siedmiu metrów i mamy 2:1.

32. min. - Ekipa ze Skarżyska sprawia wrażenie, jakby jej bardziej zależało na dobrym wyniku w tym meczu.

29. min. - Na razie możemy napisac, że do siatki trafił blondyn biegający z numerem "14" po prawym skrzydle. W przerwie dowiemy się nazwiska.

28. min. - Piłka posłana w stronę, której bronił bramkarz. Ten nie podjął interwencji i po strzale z rzutu wolnego Granat wyrównuje.

27. min. - Rzut wolny dla gości jakieś 18 metrów na wprost bramki Kosiorowskiego.

26. min. - Długa piłka od Kwietnia, ładna współpraca Gołębiewskiego i Sobolewskiego kończy się wrzutką Jańca, ale bez zagrożenia pod bramką gości.

25. min. - Widzicie tę małą grupkę w oddali? Młyn:)

23. min. - W tym spotkaniu inicjatywę posiada raz jedna, raz druga drużyna. Początek należał do Korony. Teraz od kilku minut atakuje Granat.

21. min. - Strzał z dystansu gracza gości przelatuje nad poprzeczką bramki Korony.

18. min. - Słupek! Granat wyszedł z szybką kontrą. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, akcję na przeciwległym słupku zamykał gracz ze Skarżyska. Piłkę uderzył głową w słupek. Kosiorowski byłby bez szans.

15. min. - Seria rzutów rożnych dla piłkarzy w białych koszulkach. Po centrze o mały włos jeden z zawodników gości nie skierował piłki do siatki głową.

13. min. - Dzięki za pomoc z odmianą nazwy "Granat" :)

11. min. - Sobolewski zagrywał do Trytki, a ten starał się oddać strzał piętą. Zablokował go jednak piłkarz ze Skarżyska.

10. min. - Corner nie przynosi żadnego rezultatu.

9. min. - Kosiorowski wypuścił piłkę z rąk po dośrodkowaniu, mamy rzut rożny dla gości.

6. min. - Korona prowadzi! Kamil Kuzera oddał strzał z prawej strony boiska, piłka odbiła się od dwóch graczy Granatu, minął się z nią Przemysław Trytko, a akcję sam na sam z bramkarzem strzałem pod poprzeczkę wykończył Daniel Gołębiewski.

5. min. - Granaciarz - postaramy się zdobyć skład gości w przerwie.

4. min. - Paweł Sobolewski gra jako ofensywny pomocnik, Przemysław Trytko jest osamotnionym napastnikiem, a skrzydła to Gołębiewski-Aankour.

2. min. - Tak to wygląda z naszej perspektywy:

1. min. - Ruszyli!

10.03 - Kielczanie na żółto-czerwono, goście na biało-czarno. Zaraz zaczynamy!

9.59 - Niestety dysponujemy tylko składem Korony. Nie otrzymaliśmy nazwisk piłkarzy ze Skarżyska.

9.56 - Trwa jeszcze rozgrzewka, mecz się chyba chwilkę opóźni.

9.49 - Dzień dobry! Witamy ze stadionu przy ulicy Szczepaniaka. Tak jak się można było spodziewać, w sparingu z Granatem ujrzymy raczej drugi garnitur Korony, chociaż grają m.in. Przemysław Trytko i Nabil Aankour. Na relację zaprasza Marcin Długosz!

9.30 - Czekamy na mecz...

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Korona2014-07-11 09:51:45
Myslalem ze Nabil będzie najlepszym wzmocnieniem a on gra w 2 druzynie no to ...
Granaciarz2014-07-11 09:55:14
Czemu nie wpisałeś składu Granatu?
eMKaSiak2014-07-11 10:00:50
Bo to jest CK Sport!! a SK Sport !!
Only Kiellllccccccccccccccceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!
Granaciarz2014-07-11 10:08:05
@MKaSiak - Jak najbardziej kibicuje Koronie, choć mieszkam w Skarżysku. Chodziło mi po prostu o konkret. Zwłaszcza, że grają dwie drużyny z jednego województwa.
@Marcin - Jeśli nie dostałeś składu Granatu, to trudno - szkoda. Jeśli gdzieś uda mi się znaleźć wrzucę tutaj.
sss2014-07-11 10:11:14
Teraz to są czerwono - żółci. Lipne te nowe stroje, ale jakoś mnie to nie dziwi.
eMKaSiak2014-07-11 10:12:34
@Granaciarz no chyba że tak ;)
Chociaż nie koniecznie ... :)
ZKS2014-07-11 10:14:26
Granaciarz jeśli kibicujesz Koronie nie jestes Granaciarzem, panie redaktorze nie Granata tylko Granatu!!!
Granaciarz2014-07-11 10:14:47
@Marcin - *Piłka odbiła się od dwóch piłkarzy Granatu.
Granaciarz2014-07-11 10:20:12
@ZKS - Jestem Granaciarzem. Koronie kibicuje na szczeblu Ekstraklasowym.
ZKS2014-07-11 10:25:52
mógłbyś dać jakies fotki to bym luknal kto tam gra w Granacie, bo z tej jednej to tylko 6-Chrzanowski i bramka - Majcherczyk
Tom i Jerry2014-07-11 10:30:31
uu widze ze dzikie tlumy dzisiaj wybraly sie na mecz, kibicow prawie tyle co na wczorajszej prezetacji... wstyd dla takich kibicow, urlopy, wakacje i nie ma komu pojsc na stadion
Granaciarz2014-07-11 10:34:32
Proszę o podanie numeru strzelca bramki dla Granatu :)
Kamilos2014-07-11 10:36:03
Janek Kowalski strzelił gra Granatu
ZKS2014-07-11 10:36:29
bramke zdobył Jan Kowalski, brawo Granat!!!
Granaciarz2014-07-11 10:37:16
W zeszłym sezonie z tym numerem grał Marek Basąg, który odszedł z klubu. Numer musiał przejąć ktoś z nowych nabytków, czyli Piotr Ostrowski/ Kacper Górski/ Przemysław Kupczyk bądź Jan Kowalski.
Granaciarz za Granat2014-07-11 10:41:52
Matko jak to wygląda Granaciarz i kibicuję Koronie...kibicuj sobie mam to w pompie ale zmień na miłość boska nick bo pasuje on do ciebie jak świni siodło
Granaciarz2014-07-11 10:44:47
Coś czułem, że blondyn, to właśnie Kowalski. Zatem nowy nabytek Granatu notuje premierowe trafienie w barwach drużyny ze Skarżyska.
Granaciarz2014-07-11 10:46:32
@Granaciarz za Granat - A komu mam kibicować? Widzewowi? Widzew jest z mojego województwa czy Korona? Spójrz na mapę i się zastanów nad tym co piszesz.
Portugalmenino2014-07-11 10:52:29
2:2 adas imiela
maciek0162014-07-11 10:52:59
Nie wiem jak to wygląda ale sądząc po opisie to co wyczynia Kosiorowski to jakaś komedia...
ZKS2014-07-11 10:53:11
Adam Imiela strzelcem 2 bramki
Dzidek2014-07-11 10:56:04
lol2014-07-11 11:03:30
niedługo to jeszcze będą relacje na żywo z meczu Korona - LKS Pierdziszewo, przemianujcie CK Sport, na Korona Sport, zróbcie studio przedmeczowe z ekspertami (polecam ekspertów z działu kosmetyka) by rozwinąć temat stosowanych żelów na włosach: stadion w Zabrzu, fryzura się trzyma, stadion w Bielsku - wciąż włosy stoją, stadion w Pierdziszewie - idealny połysk, tak działa żel hiper stron gwiazdor & coco jumbo
Granaciarz2014-07-11 11:04:28
Marcin, udało się zdobyć skład Granatu? Pewnie gdyby to był nawet piąty garnitur Milanu, to jedenastka już widniałaby na stronie ;)
Dzidek2014-07-11 11:04:30
Ja tez kibicuje koronie i granatowi i co z tego. A koledze pewnie chodzi wlasnie o widzew. A oni maja granat gdzies. A zobacz ile osob jezdzi ze skarzyska wlasnie na korone
Granaciarz za Granat2014-07-11 11:13:17
"Ja tez kibicuje koronie i granatowi", to za kim dzisiaj jesteś???
gargamel2014-07-11 11:13:40
Kosiorowski rozwiąż kontrakt.
Supreme2014-07-11 11:14:01
@lol - na pasuje to po co tu wchodzisz narzekaczu ? Wracaj na pudelka.
Granaciarz2014-07-11 11:18:35
Bramkę zdobył Bartosz Kwiecień. Zawodnik, który przed wypożyczeniem do Łęcznej reprezentował barwy Korony II Kielce w spotkaniu przeciwko Granatowi w Skarżysku. Pamiętał, bo grał na defensywnym pomocniku i czyścił pole. Na szczęście nie zatrzymał w doliczonym czasie gry Bartosza Malinowskiego ;)
Jacek2014-07-11 11:21:39
chłopaki z ckspotru, jak macie wakacje w swoich liceach teraz, to weźcie się do roboty, dodajcie zdjęcia, podajcie składy i nie róbcie błędów językowych,
Kibic ze Skarżyska2014-07-11 11:28:54
Ja też kibicuje Koronie ,jak i Granatowi ,to chociaż skład granatu proszę
Dzidek2014-07-11 11:29:02
To tylko sparing. A nie mecz ligowy po pierwsze. A po drugie kibicuje koronie w ekstraklasie i granatowi w 3 lidze. Czy to cos zlego.
ZKS2014-07-11 11:36:37
tacy z was kibice a nazwy własne piszecie z małych liter...tylko Granat!!!
Granaciarz2014-07-11 11:39:30
Bardzo się cieszę Panowie, że ktoś jeszcze oprócz mnie w naszym mieście jest za Koroną. Bardzo dobry, świadomy wybór, a nie wybór "nurtu kibicowskiego". Bo tak trzeba? Właśnie nie. Każdy trzyma kciuki za tego, za kogo ma chęć.
Granaciarz2014-07-11 11:41:49
Chciałbym dowiedzieć się kto w dzisiejszym meczu po stronie Korony (zawodników Granatu za bardzo nie znacie) zagrał dobre spotkanie, a kto kopał się po czole? Chodzi mi o krótkie podsumowanie. Dzięki :)
sss2014-07-11 11:45:39
Dajcie jakiś wywiad z Tarasiem. Ciekaw jestem co powie o tym meczu i grze poszczególnych piłkarzy.
ZKS2014-07-11 11:48:38
bedzie jakis skrót z meczu??
Granaciarz2014-07-11 11:51:42
Bardzo dziękuję za podsumowanie jak i za te wspólne dwie ciekawe godziny. Redaktor nie ustrzegł się drobnych błędów, ale przecież nie popełnia ich ten, kto nic nie robi :). Powodzenia w dalszej działalności dziennikarskiej. Pozdrawiam Granaciarz :)
Dzidek2014-07-11 11:52:11
A na sprostowanie nie jestem ze skarzyska tylko z suchedniowa. Ale pewnie nie jednej osobie teraz bedzie to przeszkadzalo. Na orlicz tez chodze na mecze. Kazdy klub w innej lidze wiec ja nie widze w tym nic zlego.
YoXJSWGEueNjviIUCkQ2014-07-17 07:27:17
jqaIkDFSTFjW2014-07-17 07:27:17
gDnEJOExksiRYsn2014-07-17 07:27:18
geTPriHu2014-07-17 07:27:18
YbzBIdWP2014-07-17 07:27:18

W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zagra na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. – Mocno na to zapracowaliśmy i musimy iść tą naszą drogą. Jeżeli utrzymamy tę dyscyplinę i konsekwencje, tak jak w ostatnim pojedynku to możemy być optymistami przed kolejnym spotkaniem – powiedział przed potyczką Kamil Kuzera, trener „żółto-czerwonych”.
– Już mecz ze Stalą trochę nas zbudował, jednak po drodze przydarzyła się wpadka z Wartą, bo tak to nazywam, gdzie nie zagraliśmy dobrze i straciliśmy trzy punkty. Wygrana nad Radomiakiem pokazała, że musimy w siebie wierzyć, bo potrafimy grać. Jak jesteśmy zdeterminowani, bezpośredni oraz odważni, to takie taktyczne i typowo piłkarskie rzeczy same przychodzą – mówi przed poniedziałkową rywalizacją z Puszczą Niepołomice Jacek Podgórski, zawodnik Korony Kielce.
W poniedziałek Korona Kielce będzie chciała pokazać, że pogrom Radomiaka nie był dziełem przypadku i wygrać na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. Z kogo nie będzie mógł w Krakowie skorzystać trener Kamil Kuzera?
Przed 20-krotnymi mistrzami Polski rewanżowy mecz ćwierćfinału Orlen Superligi z KGHM Chrobrym Głogów. Sobotni (27 kwietnia) pojedynek może zdecydować o awansie do finałów ligowej rywalizacji.
– Piłka ręczna to taka dyscyplina, w której my, skoczkowie narciarscy, zostalibyśmy zmieceni z boiska. Widzę, że ten sport wyróżnia walka i zaangażowanie. I tak to powinno wyglądać – powiedział po meczu Industrii Kielce w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z SC Magdeburgiem znakomity polski skoczek narciarski, Dawid Kubacki, który oglądał go z trybun Hali Legionów.
Bartosz Frankowski będzie sędzią meczu 30. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Korona Kielce zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Spotkanie przy ulicy Józefa Kałuży będzie 25 konfrontacją z udziałem „żółto-czerwonych” prowadzoną przez tego arbitra.
Podczas ćwierćfinałowego starcia Industrii Kielce z SC Magdeburg kontuzji doznał Michał Olejniczak. I choć samo zdarzenie wyglądało dramatycznie, uraz jest zdecydowanie mniej groźny niż spodziewano. To byłoby na tyle jeśli chodzi o dobre informacje, ponieważ kieleckiego szczypiornistę czeka dłuższa przerwa.
Industria Kielce w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów pokonała S.C. Magdeburg 27:26. – Trudno określić, jak układają się teraz szanse na awans – powiedział po spotkaniu Alex Dujszebajew, kapitan „żółto-biało-niebieskich”.
Industria Kielce w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów pokonała S.C. Magdeburg 27:26. – Na wyjeździe przy takiej grze w ataku pozycyjnym to może skończyć się nawet 10 bramkami straty – powiedział po spotkaniu Tałant Dujszebajew, trener „żółto-biało-niebieskich”.
W trakcie spotkania Ligi Mistrzów między Industrią Kielce, a Magdeburgiem, którego stawką jest awans do Final4 tych rozgrywek, potwornie wyglądające kontuzji nabawił się Michał Olejniczak.
Wielkie emocje w Hali Legionów podczas ćwierćfinałowego spotkania Industrii Kielce z Magdeburgiem w ramach Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski, przy głośnym wsparciu z trybun, walczyli niesamowicie i wygrali 27:26.
Korona Kielce w ostatnim meczu rozprawiła się na własnym terenie z Radomiakiem Radom aż 4:0. Żółto-czerwoni nie dali rywalom szans, zainkasowali komplet punktów i tym samym podtrzymują swoje szanse na utrzymanie w elicie. Kto Waszym zdaniem był najlepszym kieleckim zawodnikiem tego starcia? Ogłaszamy wyniki sondy!
W swoim trzecim sezonie w Lotto Superlidze Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów znalazł się w czołówce, ale tym razem medalu nie zdobył. Suchedniowska drużynę czeka jeszcze finał rozgrywek o Drużynowy Puchar Polski.
W ubiegły weekend na boiskach 1. Ligi rozegrano 28. serię gier. Upłynęła ona pod znakiem świetnego powrotu z zaświatów Wisły Kraków oraz kolejnych triumfów Lechii i Arki, które zdecydowanie uciekły reszcie stawki i pewnie kroczą po Ekstraklasę.
Korona Kielce poznała termin ostatniego meczu na Suzuki Arenie, w którym zmierzy się z Ruchem Chorzów.
Sławomir Szmal ogłosił chęć startu w wyborach na prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Legendarny bramkarz chce zreformować organizację zarządzającą rodzimym handballem, a o swojej decyzji poinformował na specjalnej konferencji prasowej.
Dwóch zawodników Korony Kielce: Piotr Malarczyk oraz Jewgienij Szykawka zostało nominowanych do najlepszej jedenastki 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Dla Białorusina jest to pierwsze tego typu wyróżnienie w trwającym sezonie.
W 29. kolejce Ekstraklasy padł absolutny rekord frekwencji w XXI wieku. Na Stadionie Śląskim spotkanie pomiędzy zaprzyjaźnionymi Ruchem Chorzów i Widzewem Łódź oglądało przeszło 50 tysięcy osób.
Maciej Giemza z Piekoszowa obok Kielc wraz z pilotem Rafałem Martononem zwyciężyli w pierwszej rundzie Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych – rajdzie Baja Drawsko Pomorskie 2024.
20-krotni mistrzowie Polski rozpoczynają decydującą rywalizację o Final Four Ligi Mistrzów. Do Hali Legionów przyjeżdża obrońca trofeum – S. C. Magdeburg.
Pogoń Siedlce niepokonana od dwóch miesięcy, a Radunia Stężyca z okazałym przełamaniem. Za nami 29. kolejka II ligi.
Grad goli na początek oraz na zakończenie kolejki. Tak minęła 29. seria PKO BP Ekstraklasy.
W środę (24 kwietnia) Industria Kielce podejmie Magdeburg w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów. – Jestem gotowy na to, aby wprowadzić naszą drużynę do Kolonii – powiedział przed spotkaniem Alex Dujszebajew, kapitan „żółto-biało-niebieskich”.
Już w najbliższą środę (24 kwietnia) Industria Kielce podejmie Magdeburg w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów. – Przed nami wymagający mecz, ale taki mamy etap sezonu – powiedział przed spotkaniem Arkadiusz Moryto, skrzydłowy „żółto-biało-niebieskich”.
Przed Industrią Kielce decydująca rywalizacja o awans do Final Four Ligi Mistrzów. – Magdeburg jest silniejszy niż rok temu – powiedział przed pierwszym spotkaniem Tałant Dujszebajew, trener „żółto-biało-niebieskich”.
Kolejną kolejkę mają za sobą zawodnicy występujący w RS Active IV lidze. W 24. kolejce Korona II Kielce wygrała u siebie 1:0 z GKS-em Rudki, a Orlęta zwyciężyły 6:0 z Arką Pawłów.
Po ostatnim zwycięstwie z Jagiellonią kibice Cracovii mogli złapać trochę pewności i uwierzyć, że spadek to bardzo odległa rzecz. Jednak po niedzielnej przegranej z Puszczą Niepołomice sytuacja w Krakowie jest bardzo niepewna, zwłaszcza jeśli spojrzymy na terminarz zespołu z Krakowa.
Za nami 19. kolejka grupy południowej I ligi TTCup.com, w której na co dzień gra Polonia Kielce. Ekipa ze stolicy naszego regionu pokonała w wyjazdowym starciu KTS MDC² Park Gliwice 6:4.
Miniony weekend przebiegł nam pod znakiem nie tylko piłkarskich i handballowych, ale również bilardowych emocji. Galeria Echo w Kielcach ponownie gościła najlepsze poolowe zespoły z całej Polski. Wśród nich gospodarz – Nosan.
SMS ZPRP Kielce wygrał dwa spotkania Ligi Centralnej, a Końskie wciąż pozostają niezdobyte. KSZO i Wisła z kolejnymi porażkami.